Calvin Klein CKJ512S-650-54 Ckj512s 54 650 jeans zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ckj512s 54 650 jeans zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Roze
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Watches2U garantie
2 jaar
reeks
UPC
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Roze
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm