Calvin Klein CKJ165S-020-53 Ckj165s 53 020 jeans zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ckj165s 53 020 jeans zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Zilver
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Aviator / Navigator
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Oranje
lenstechnologie
Spiegel
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Watches2U garantie
2 jaar
reeks
UPC
Alles zien
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Zilver
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Aviator / Navigator
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Oranje
Spiegel
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm