Calvin Klein CK5940S-318-50 Ck5940s 50 318 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5940s 50 318 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Groen
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Groen
Fit
Klein
Eye Maat
50mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
50mm
Fit
Klein
Framekleur
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Dames
Mannen
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm