Calvin Klein CK5922S-221-52 Ck5922s 52 221 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5922s 52 221 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Rook
Fit
Medium
Eye Maat
52mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
52mm
Fit
Medium
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Grijs
Rook
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm