Calvin Klein CK5916S-412-52 Ck5916s 52 412 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5916s 52 412 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Rook
Eye Maat
52mm
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm
Eye Maat
52mm
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Rook
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm