Calvin Klein CK5910S-810-53 Ck5910s 53 810 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5910s 53 810 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
Eye Maat
53mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
53mm
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Bruin
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm