Calvin Klein CK5910S-502-53 Ck5910s 53 502 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5910s 53 502 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm