Calvin Klein CK5909S-438-51 Ck5909s 51 438 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5909s 51 438 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
51mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
51mm
Fit
Medium
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm