Calvin Klein CK5415S-615-49 Ck5415s 49 615 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5415s 49 615 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Spiegel
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Klein
Eye Maat
49mm
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
49mm
Fit
Klein
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Dames
Mannen
Lens kleur
Blauw
Spiegel
UV bescherming
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm