Calvin Klein CK5415S-502-49 Ck5415s 49 502 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5415s 49 502 zonnebril
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Blauw
Lens kleur
Blauw
Eye Maat
49mm
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
49mm
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm