Calvin Klein CK5412S-539-48 Ck5412s 48 539 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5412s 48 539 zonnebril
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Purper
Lens kleur
Geel
Eye Maat
48mm
size brug
20mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
48mm
Framekleur
Purper
Lens kleur
Geel
size brug
20mm
Temple Lengte
140mm