Calvin Klein CK5412S-403-48 Ck5412s 48 403 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck5412s 48 403 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Spiegel
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Klein
Eye Maat
48mm
size brug
20mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
48mm
Fit
Klein
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Mannen
Dames
Lens kleur
Grijs
Spiegel
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
140mm