Calvin Klein CK4359S-022-54 Ck4359s 54 022 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck4359s 54 022 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Veelkleurig
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Rood
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Veelkleurig
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Rood
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm