Calvin Klein CK4358S-204-51 Ck4358s 51 204 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck4358s 51 204 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Bruin
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
Rook
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
51mm
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
51mm
Fit
Medium
Framekleur
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Rook
UV bescherming
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm