Calvin Klein CK23535S-604-53 Ck23535s 53 604 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck23535s 53 604 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Rood
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm