Calvin Klein CK23503S-528-54 Ck23503s 54 528 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck23503s 54 528 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm