Calvin Klein CK19703S-421-56 Ck19703s 56 421 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck19703s 56 421 zonnebril
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Purper
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Rook
Eye Maat
56mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
56mm
Framekleur
Purper
Lens kleur
Blauw
Rook
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm