Calvin Klein CK19703S-248-56 Ck19703s 56 248 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck19703s 56 248 zonnebril
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Bruin
Lens kleur
Bruin
Eye Maat
56mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
56mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm