Calvin Klein CK19703S-025-56 Ck19703s 56 025 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck19703s 56 025 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Grijs
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Rook
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Rook
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm