Calvin Klein CK19700S-278-56 Ck19700s 56 278 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck19700s 56 278 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm