Calvin Klein CK19301S-201-54 Ck19301s 54 201 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck19301s 54 201 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
Lens kleur
Bruin
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
Lens kleur
Bruin
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm