Calvin Klein CK18532S-307-53 Ck18532s 53 307 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck18532s 53 307 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Groen
Frame Materiaal
Plastic
Lens kleur
Groen
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Frame Materiaal
Plastic
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm