Calvin Klein CK18104S-717-49 Ck18104s 49 717 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck18104s 49 717 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Op voorraad, 4 beschikbaar om te kopen
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Geel
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Klein
Eye Maat
49mm
size brug
20mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
49mm
Fit
Klein
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Geel
size brug
20mm
Temple Lengte
140mm