Calvin Klein CK18102S-199-55 Ck18102s 55 199 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck18102s 55 199 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Solid Getinte
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Blauw
Solid Getinte
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm