Arnette AN4332-29006G-69 An4332 69 29006g zonnebril
Framekleur
Zwart
frame vorm
Schild
Lens kleur
Grijs
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
69mm
size brug
09mm
Temple Lengte
130mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
69mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
frame vorm
Schild
Lens kleur
Grijs
size brug
09mm
Temple Lengte
130mm