Arnette AN4325-27592V-54 An4325 54 27592v zonnebril
frame vorm
Square / rechthoek
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
frame vorm
Square / rechthoek
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm