Arnette AN4324-2863Y7-61 An4324 61 2863y7 zonnebril
Framekleur
Wit
frame vorm
Square / rechthoek
Fit
Groot
Eye Maat
61mm
size brug
17mm
Temple Lengte
125mm
Eye Maat
61mm
Fit
Groot
Framekleur
Wit
frame vorm
Square / rechthoek
size brug
17mm
Temple Lengte
125mm