Arnette AN4319-2871F2-53 An4319 53 2871f2 zonnebril
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Panthos (Theekop)
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
Lensfilter
3
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Panthos (Theekop)
Dames
Mannen
Lensfilter
3
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm