Arnette AN4319-275983-53 An4319 53 275983 zonnebril
Thumbnail
Arnette An4319 53 275983 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 2-4 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
frame vorm
Panthos (Theekop)
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
Gepolariseerde
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
frame vorm
Panthos (Theekop)
Dames
Mannen
Lens kleur
Bruin
Gepolariseerde
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm