Arnette AN4318-12382W-53 An4318 53 12382w zonnebril
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Bruin
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
Lensfilter
3
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Bruin
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lensfilter
3
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm