Arnette AN4317-12392H-50 An4317 50 12392h zonnebril
Geslacht
Dames
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
Lensfilter
3
Bridge of Pad
Brug
Fit
Klein
Eye Maat
50mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
50mm
Fit
Klein
Framekleur
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lensfilter
3
Lens kleur
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm