Adidas SP0069-20Z-61 Sp0069 61 20z zonnebril
Thumbnail
Adidas Sp0069 61 20z zonnebril
Framekleur
Grijs
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Purper
lenstechnologie
Spiegel
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
61mm
size brug
18mm
Temple Lengte
130mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
61mm
Framekleur
Grijs
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Purper
Spiegel
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
130mm