Adidas SP0060-02R-58 Sp0060 58 02r zonnebril
Thumbnail
Adidas Sp0060 58 02r zonnebril
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
frame vorm
Aviator / Navigator
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Gepolariseerde
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
58mm
size brug
13mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
58mm
Framekleur
Zwart
frame vorm
Aviator / Navigator
Mannen
Dames
Lens kleur
Grijs
Gepolariseerde
UV bescherming
size brug
13mm
Temple Lengte
135mm