Adidas SP0058-20G-60 Sp0058 60 20g zonnebril
Thumbnail
Adidas Sp0058 60 20g zonnebril
Framekleur
Grijs
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
60mm
size brug
13mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
60mm
Framekleur
Grijs
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
size brug
13mm
Temple Lengte
135mm