Adidas SP0030-21Z-70 Sp0030 70 21z sportzonnebril
Thumbnail
Adidas Sp0030 70 21z sportzonnebril
Geslacht
Mannen
Framekleur
Wit
frame vorm
Aviator / Navigator
Lens kleur
Purper
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
70mm
size brug
09mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
70mm
Framekleur
Wit
frame vorm
Aviator / Navigator
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Purper
size brug
09mm
Temple Lengte
135mm