Adidas SP0023-26X-58 Sp0023 58 26x zonnebril
Thumbnail
Adidas Sp0023 58 26x zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Helder / Doorschijnend
Frame Materiaal
Plastic
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Spiegel
Eye Maat
58mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
58mm
Framekleur
Helder / Doorschijnend
Frame Materiaal
Plastic
Lens kleur
Blauw
Spiegel
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm