Adidas SP0013-45G-62 Sp0013 62 45g sportzonnebril
Thumbnail
Adidas Sp0013 62 45g sportzonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Beige / bruin
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Beige
lenstechnologie
Spiegel
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
62mm
size brug
13mm
Temple Lengte
125mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
62mm
Fit
Groot
Framekleur
Beige / bruin
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Beige
Spiegel
UV bescherming
size brug
13mm
Temple Lengte
125mm