Adidas SP0010-26G-63 Sp0010 63 26g zonnebril
Thumbnail
Adidas Sp0010 63 26g zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Helder / Doorschijnend
Frame Materiaal
Acetaat
Lens kleur
Brand
lenstechnologie
Flash
Eye Maat
63mm
size brug
12mm
Temple Lengte
130mm
Eye Maat
63mm
Framekleur
Helder / Doorschijnend
Frame Materiaal
Acetaat
Lens kleur
Brand
Flash
UV bescherming
size brug
12mm
Temple Lengte
130mm