Adidas SP0006-52N-57 Sp0006 57 52n zonnebril
Thumbnail
Adidas Sp0006 57 52n zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
16mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
135mm