Adidas OR0069-26X-54 Or0069 54 26x zonnebril
Thumbnail
Adidas Or0069 54 26x zonnebril
Geslacht
Mannen
Framekleur
Helder / Doorschijnend
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Blauw
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Helder / Doorschijnend
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Blauw
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm