Adidas OR0045-02Z-57 Or0045 57 02z originele zonnebril
Thumbnail
Adidas Or0045 57 02z originele zonnebril
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Purper
lenstechnologie
Spiegel
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Purper
Spiegel
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm