Adidas OR0037-02Q-58 Or0037 58 02q zonnebril
Thumbnail
Adidas Or0037 58 02q zonnebril
Geslacht
Mannen
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Meetkundig
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
Spiegel
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
58mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
58mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Meetkundig
Dames
Mannen
Lens kleur
Groen
Spiegel
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm