Adidas OR0020-01Z-56 Or0020 56 01z originele zonnebril
Thumbnail
Adidas Or0020 56 01z originele zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Vlinder
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Purper
lenstechnologie
Helling
lenstechnologie
Rook
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
16mm
Temple Lengte
130mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Vlinder
Geslacht
Dames
Lens kleur
Purper
Helling
Rook
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
130mm