Tory Burch Ty1064 52 3281 mode-optica TY1064-3281-52
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Tory Burch TY1064-3281-52 Ty1064 52 3281 mode-optica
Geslacht
Dames
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Demolens
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
52mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
52mm
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Demolens
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm