Porsche Design P8346 55 55e optiek P8346-55E
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 2-4 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Porsche Design P8346-55E P8346 55 55e optiek
Geslacht
Mannen
Framekleur
Bronzen
Frame Materiaal
Titanium
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Demolens
lenstechnologie
Demo-lens
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Bronzen
Frame Materiaal
Titanium
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
lenstechnologie
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm