Porsche Design P8345 50 50e optiek P8345-50E
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
Bestel tijdens de komende 2 uur geschatte levering tot Verenigd Koningkrijk door Friday 15 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Porsche Design P8345-50E P8345 50 50e optiek
Geslacht
Mannen
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Titanium
frame vorm
Panthos (Theekop)
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Demolens
lenstechnologie
Demo-lens
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Klein
Eye Maat
50mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
50mm
Fit
Klein
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Titanium
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Panthos (Theekop)
Geslacht
Mannen
Lens kleur
lenstechnologie
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm