Porsche Design P8279 57 57a optiek P8279-57A
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 2-4 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Porsche Design P8279-57A P8279 57 57a optiek
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Vlinder
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Demolens
lenstechnologie
Demo-lens
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
13mm
Temple Lengte
140mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Vlinder
Geslacht
Dames
Lens kleur
lenstechnologie
size brug
13mm
Temple Lengte
140mm