Oliver Peoples OV5503U-1178-51 Ov5503u 51 1178 optiek
Thumbnail
Oliver Peoples Ov5503u 51 1178 optiek OV5503U-1178-51
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Duidelijk
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
51mm
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
51mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Duidelijk
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm