Michael Kors MK4114-3952-55 Mk4114 55 3952 punta mita optiek
Thumbnail
Michael Kors Mk4114 55 3952 punta mita optiek MK4114-3952-55
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Duidelijk
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
16mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Duidelijk
size brug
16mm
Temple Lengte
135mm