Michael Kors MK3051-1014-53 Mk3051 53 1014 Andalusië optiek
Thumbnail
Michael Kors Mk3051 53 1014 Andalusië optiek MK3051-1014-53
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Duidelijk
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Duidelijk
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm